94 метри над землею: У Дніпрі встановили подвійний національний рекорд України з хайлайну

Рекорд із ходіння по мотузці на висоті (хайлайну) встановили двоє екстремалів із Дніпра – Станіслав Панюта та Костянтин Карноза. Вони підкорили висоту 94 метри.
Стропу завдовжки 63 метри натягли поміж дахами житлового комплексу «Башни» («Вежі»).

У Дніпрі встановили рекорд України з хайлайну. Новости Днепр

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Це – чи не найвища точка у Дніпрі. Від землі відчайдухів відділяли 28 поверхів. Нинішній рекорд перевершив торішній на 6 метрів.
Підкорити цю висоту спортсмени мріяли останні кілька років.

Попри вражаючий краєвид, для хлопців головне – сконцентруватися на стропі.

Щоб краще тримати рівновагу, по мотузці йшли босоніж.

Кажуть: хвилювання неймовірне, однак саме таких емоцій і шукали.

— Ми прокачуємо свої навички концентрації. Плюс – фізична активність, адже працюють різні групи м’язів. Якщо є якийсь страх висоти, то його можна виправити. Та до цього треба грамотно підійти, – розповів рекордсмен з хайлайну Станіслав Панюта.

Водночас у міській асоціації екстремальних видів спорту кажуть: нині саме в Дніпрі хайлайн розвивається так стрімко, як ніде в Україні.

За підтримку в організації окремий диплом про встановлення національного рекорду України передали і заступнику мера Дніпра Бориса Філатова Олександру Шикуленку. Почесну відзнаку розмістять на алеї слави, котру нині створюють на другому поверсі муніципалітету.

— Це – дуже престижно й знаково для Дніпра. Такі рекорди з урбан-хайлайну встановлюють лише у нашому місті. Тож можемо разом пишатися новим здобутком, – сказав Олександр Шикуленко.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: