Як дніпрянам підтримати енергію, здоров’я, красу та молодість

Поява перших зморшок, зайва вага, проблеми з серцем і судинами, все частішими стають візити до різних лікарів… Може, проблема в нестачі енергії? Всі процеси, що відбуваються в нашому організмі, вимагають енергії, яка утворюється в присутності певної кількості коферменту Q10.

Якщо до 30 років організм може сам виробляти кофермент Q10, то з віком і в результаті ряду захворювань ця здатність знижується. Тому виникають симптоми серцево-судинних захворювань, порушення обміну речовин в організмі і зниження імунітету.

Численними дослідженнями було підтверджено ефективність прийому коферменту Q10 при кардіологічних та імунних захворюваннях, захворюваннях печінки, пародонтозі. Відзначається позитивна дія коферменту Q10 при цукровому діабеті, алергіях, виразкових ураженнях шлунка та дванадцятипалої кишки. При призначенні коферменту Q10 спортсменам відзначається підвищена витривалість організму до значних фізичних навантажень. Особливе значення застосування коферменту Q10 займає і в боротьбі із зайвою вагою. Кофермент Q10 широко застосовується в косметології. Він входить до складу багатьох косметичних засобів, а прийом всередину дозволить покращити стан шкіри і захистити її клітини від дії ультрафіолету і вільних радикалів.

В аптеках України представлений препарат коензим q10 ультра (США). В одній капсулі знаходиться профілактична доза коферменту Q10 — 30 мг, що дозволяє регулювати прийом від однієї до двох капсул на день при різних станах.

КОЕНЗИМ Q10 УЛЬТРА
Уповільнює процеси передчасного старіння.
Покращує роботу серцево-судинної системи.
Зміцнює імунітет.
Прискорює спалювання жирів.
Покращує стан і відновлює структуру шкіри.
Підвищує витривалість організму до фізичних навантажень.

Виробник: Healthyway Production, Inc (США).

Офіційний представник в Україні — ПП «Хелсівей», м. Київ, тел..: (044) 592-15-29 www.healthyway.com.ua

Гіг. висновок ДСЕЕ МОЗ України № 05.03.02-03 / 70480 від 05.08.2013 р. Дієтична добавка. Перед застосуванням ознайомитися з інструкцією і проконсультуватися з лікарем.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!

Поделиться:

Читайте также: