Інновації та технології: у Дніпрі розпочався конкурс “InnoDnipro”

Інновації та технології: у Дніпрі розпочався конкурс “InnoDnipro”. Новости Днепра.

У Дніпрі розпочався конкурс для талановитих розробників “InnoDnipro”. До ДНУ ім. Олеся Гончара завітала радник міського голови Дніпра Яніка Мерило з метою популяризувати винахідницьку та підприємницьку діяльність серед студентів. Про це кореспондент «НМ» дізналася на місці події.

Захід розпочався з історії про трьох друзів з Естонії, які змогли реалізувати власний проект. Саме Ахті Хейнл, Прійт Казесалу та Яан Таллінн створили відому програму “Skype“. А в 2003 році хлопці продали свій стартап за 10 млрд доларів програмі  “Microsoft”. Таким чином, Яніка Мерило на прикладі показала, як розвивається стартап: від ідеї до успіху.

Інновації та технології: у Дніпрі розпочався конкурс “InnoDnipro”. Новости Днепра.

Інновації та технології: у Дніпрі розпочався конкурс “InnoDnipro”. Новости Днепра.

 — Багато студентів генерують безліч цікавих, корисних проектів. Конкурс започатковано з метою підтримати молодих науковців та новаторів у сфері технологій.  “InnoDnipro” — це платформа, завдяки якій можна створити власний стартам та реалізувати ідеї. Якщо у вас є запитання щодо розробки власних проектів, то ви можете писати мені у Facebook, –  з посмішкою сказала Яніка Мерило.

Подати проект можна на сторінці конкурсу, яку створили на офіційному сайті міської ради Дніпра. Прийом проектів та стартапів  триватиме до 30 квітня.

Радник міського голови Дніпра зазначила, що якщо існує певна проблема, то вона потребує конкретного рішення:

— Якщо ви розумієте, як змінити наше місто на краще, то ласкаво просимо. До речі, сьогодні міська рада підписала меморандум з ПрАТ «Київстар» щодо роботи сервісу онлайн-ідентифікації  “Mobile ID”.  За допомогою програми дніпряни зможуть отримувати адміністративні послуги в електронному вигляді за допомогою телефону. В майбутньому, ми плануємо впровадити  оплату проїзду за допомогою смс, — говорить Яніка Мерило.

Інновації та технології: у Дніпрі розпочався конкурс “InnoDnipro”. Новости Днепра.

Крім того, вона згадала успішні проекти міста за 2017 рік. Серед них “Безпечне місто“,  “Navizor”, “Віртуальні тури“, “Електронна медицина“. Не оминула своєю увагою радник мера Дніпра і проекти на майбутнє: поява тестового майданчика  “Hyperloop“, введення E-квитка та запуск ракети “Firefly”
По завершенню заходу, студенти розподілилися на групи за темами, які б вони хотіли розвивати в майбутньому.

Наприклад, студентка економічного факультету Тетяна Попова бажає впровадити у місті електронну оплатe проїзду:

— Звичайно, я розумію, що для впровадження Е-квитка потрібно ще багато чого зробити, але я вірю, що впораюсь. За моїм проектом, спочатку оплата проїзду електроннім квитком з’явиться у Дніпровському електротранспорті. Далі, побачимо, — говорить вона.

Через місяць Яніка Мерило пообіцяла влаштувати тренінг з розробки стартапів. Більшість студентів підтримали її пропозицію та запропонували цікаві теми для майбутньої панельної дискусії.

Інновації та технології: у Дніпрі розпочався конкурс “InnoDnipro”. Новости Днепра.

Переможців конкурсу визначить журі у складі відомих експертів та вчених. Саме вони й розподілятимуть грошову винагороду серед переможців. Загальний бюджет конкурсу – 500 тис. грн.

Журналісти «НМ» продовжать слідкувати за розвитком подій.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: