Канікули перенесено: учні Дніпра відпочивають до 26 березня

Канікули переносятся: учні Дніпра відпочівають до 26 березня. Новости Днепра.

Учні Дніпра йдуть на вимушені канікули з 20 до 26 березня включно. Крім того, 20 та 21 березня визнано офіційними вихідними для працівників комунальних підприємств міської ради Дніпра. Про це кореспондент «НМ» дізнався в прес-службі міської ради Дніпра.

Сьогодні міська рада Дніпра прийняла розпорядження № 225-р, в якому прописано забезпечити максимальну готовність до ліквідації наслідків непогоди у місті Дніпрі. Крім того, комунальні підприємства Дніпровської міської ради мають вжити заходів щодо подолання наслідків непогоди із залученням підпорядкованих комунальних підприємств. Зокрема, забезпечити безперебійну роботу снігоприбиральної техніки та уникнення скупчення людей у зв’язку з ускладненим рухом транспорту.

Канікули переносятся: учні Дніпра відпочівають до 26 березня. Новости Днепра.

— Рекомендувати власникам транспортних засобів не паркувати автомобілі обабіч доріг і в заборонених для цього місцях. Зауважити, що автомобілі, які заважатимуть розчищати автошляхи від снігу, будуть тимчасово переміщені комунальними службами міста з метою забезпечення роботи снігоприбиральної техніки, вільного проїзду та проходу громадян через автошляхи, оперативного подолання наслідків непогоди, — написано в розпорядженні.

Канікули переносятся: учні Дніпра відпочівають до 26 березня. Новости Днепра.

20 та 21 березня визнано вихідними днями для працівників міської ради, виконавчих органів та комунальних підприємств міської ради, крім працівників, які задіяні у подоланні наслідків непогоди та здійсненні життєзабезпечення населення міста.

З завтрашнього дня учні Дніпра йдуть на канікули до 26 березня. Тобто, в структурі навчального року відбулися зміни.

Раніше «НМ» писав про можливі канікули для учнів Дніпра.

Журналіст «НМ» продовжить стежити за розвитком подій.

Поделиться:

Читайте также: