Борис Філатов обговорив з Послом Азербайджану перспективи співпраці у Дніпрі

19 березня міський голова Дніпра Борис Філатов провів зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Азером Худієвим. Про це «НМ» дізналися у пресс-службі міськради Дніпра.

Мэр Днепра обсудил сотрудничество с Азербайджаном. Новости Днепра

Сторони обговорили, зокрема, можливості спільної роботи з азербайджанською державною нафтовою компанією SOCAR. «Ми не проти, щоб SOCAR був представлений тут заправками. У них справді хороші станції – із сервісом і всім необхідним. Та місто забудоване АЗС.

Якби ця компанія зайшла сюди ще з якимись інвестиціями, не тільки заправками, створювалися б додаткові робочі місця. Адже SOCAR має великі можливості. Крім цього, ми, ймовірно, могли б працювати і на муніципальних замовленнях», – сказав Борис Філатов. Зі свого боку Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Азер Худієв вважає, що потенціал для цього є. «Потенціал є, вони (SOCAR – Ред.) бачать себе тут. Вони зацікавлені.

Мэр Днепра обсудил сотрудничество с Азербайджаном. Новости Днепра Стосовно інших інвестиційних проектів – я даю слово, що ми приїдемо сюди з розширеною делегацією, представниками інвестиційних компаній. Ми зацікавлені, щоб наші співвітчизники тут працювали і їм було зручно», – повідомив Азер Худієв. Серед іншого під час зустрічі обговорили й погодні умови, що склалися в місті, консолідацію азербайджанської громади та святкування Новруз Байраму, яке цими вихідними також провели у Дніпрі.

Мэр Днепра обсудил сотрудничество с Азербайджаном. Новости Днепра

Мер Борис Філатов зауважив: він зацікавлений у співпраці, яка допоможе якісно змінити міське середовище.

Поделиться:

Читайте также: