У Дніпрі проведуть конкурс проектів і стартапів InnoDnipro

У Дніпрі проведуть конкурс проектів і стартапів InnoDnipro. Новости Днепра.

19 березня у Дніпрі розпочнеться конкурс для талановитих розробників InnoDnipro. Прийом проектів та стартапів на нього триватиме до 30 квітня. Конкурс проводиться вперше і має на меті сприяти підтримці та професійному зростанню розробників і популяризувати винахідницьку й підприємницьку діяльність у сфері інновацій. Про це кореспондент “НМ” дізнався в прес-службі міської ради Дніпра.

Подати проект для участі в InnoDnipro можна тут.

За словами в. о. заступника міського голови Дніпра Яніки Мерило, місто є лідером у розробці IT-проектів та інновацій.

— У Дніпрі мешкає близько 10 тисяч IT-фахівців. Щороку понад тисячу студентів закінчують відповідні технічні факультети вишів у цих напрямах. Ці люди генерують багато цікавих, корисних проектів, і щоб їх підтримати, започатковано такий конкурс. Це платформа, на якій можна заявити про себе, свої винаходи, ідеї, стартапи, проекти і врешті реалізувати їх. Запрошуємо всіх охочих взяти участь у конкурсі, – зазначила Яніка Мерило.

Зі свого боку директор департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради Юлія Павлюк зазначила, що конкурсний проект повинен мати потенціал практичного застосування й бути спрямованим на інноваційний розвиток міського середовища.

У Дніпрі проведуть конкурс проектів і стартапів InnoDnipro. Новости Днепра.

Серед тематичних напрямів – освоєння нових технологій транспортування енергії, впровадження енергоефективних, ресурсоощадних технологій, освоєння альтернативних джерел енергії; впровадження нових технологій та обладнання для якісного медичного обслуговування, лікування, фармацевтики, ветеринарної медицини; розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки тощо.

У Дніпрі проведуть конкурс проектів і стартапів InnoDnipro. Новости Днепра.

Переможців конкурсу визначить журі у складі відомих експертів та вчених. Саме вони й розподілятимуть грошову винагороду серед переможців. Загальний бюджет конкурсу – 500 тис. грн.

— Можливо, переможці й не зможуть повністю реалізувати проекти (за одержані кошти. – Ред.), але вони здобудуть фінансову підтримку на рекламну кампанію чи пошук інвесторів. Крім цього, допомагатимемо й консультуватимемо переможців щодо участі у різних міжнародних програмах, – сказала директор департаменту інноваційного розвитку міськради.

Юлія Павлюк також додала, що після 30 квітня всі проекти, подані на конкурс, проходитимуть фахову експертизу. Переможців оголосять восени.

Поделиться:

Читайте также: