Добрі справи «Доброї кави»

Добрі справи «Доброї кави». Новости Днепра

55 тисяч гривень зібрала за три місяці благодійна акція.

Сьогодні в Україні престижно займатися благодійністю, та все ж є люди, які сумніваються, мовляв, що там вирішує мій невеликий внесок… Насправді ж багато вирішує навіть гривня, якщо її пожертвують тисячі людей.

Яскравим підтвердженням цього стала акція «Добра кава», що стартувала в Дніпрі 1 грудня минулого року. В рамках акції одна гривня з кожної проданої в мережі АЗС SKY чашки кави перераховується на потреби хворих дітей, підопічних фонду Kiddo. Таким чином за три місяці зібрали 55 тисяч гривень. Насолоджуючись прекрасною швейцарською кавою, яку, за словами директора з маркетингу і комунікацій мережі АЗС SKY Олени Тонконог, довго вибирали, аби напій міг задовольнити смаки найвибагливіших гурманів, автомобілісти змогли передати частинку свого тепла хворим дітям, подарувати їм здоров’я. Адже кожна гривня має значення!

Акція діє по всій мережі АЗС SKY у Дніпрі, Кам’янському, Новомосковську, Павлограді, Полтаві, Харкові, Кобеляках та інших містах щонайменше до 24 липня цього року.

— Кошти будуть перераховуватися на потреби трьох відділень: хірургії з онкологічними ліжками обласної дитячої лікарні і кардіохірургії Дніпровського обласного клінічного центру кардіології та кардіохірургії, а також Дніпровського спеціалізованого медичного центру матері та дитини ім. Руднєва, — підкреслила президент, засновник БФ Kiddo Анна Єрмолаєва.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: