У Дніпрі Малінін співав українською і хуліганив

Заповнений вщент зал театру опери та балету Дніпра дружнім різноголоссям підтримав улюблені шлягери «Два кольори», «Ніч яка місячна», «Рідна мати моя», «Черемшина», «Сіла птаха білокрила на тополю»… І гучними оплесками відреагувала на «Щиро дякую» відомого артиста.

У Дніпрі Малінін співав українською і хуліганив. новости Днепра

— Ми чекали цього концерту давно, хоча квитки під тисячу гривень дуже дорогі для нас, — зізналося подружжя Галини та Віктора Семенчуків. – Але ж напередодні тридцятиріччя з дня одруження, вирішили зробити собі такий подарунок. За допомогою унікальних романсів Олександра Малініна ми знову занурилися в щасливий період свого життя: молодість – то спогади завжди приємні. Звичайно, у зв’язку з агресією Росії вагалися, йти чи не йти. Та син, який відслужив на передовій в АТО, заспокоїв. Він вважає, що оскільки це співак світового рівня, має звання народного артиста України та дозвіл на концертну діяльність у нашій країні, зустріч з прихильниками – цілком закономірна. До того ж, і творча плеяда росіян формує світогляд своїх співвічизників. Не секрет, що сьогодні кремлівські пропагандисти ще більш активно розповідають про українців жахливі нісенітниці…

 

— Уже багато років своєрідна візитна картка співака — «Бали з Олександром Малініним», з величезним успіхом проходять по всьому світу в кращих концертних залах, — приєдналася до розмови Оксана Вовченко. – Наявність його іменного знака на «Площі зірок», престижна музична премія «The World Music Awards» за найбільшу кількість проданих дисків – пряме свідчення майстерності співака. Дніпро – не лише форпост, а й високоосвічене європейське місто, з надзвичайним рівнем культури. Нехай і про це теж знає світ.

В свою сольну програму «Берега» співак включив  перевірені часом, старі, хітові пісні і нагадав, що 30 років тому з перемоги на міжнародному конкурсі в Юрмалі розпочалася його творча кар’єра. За цей час він випустив 31 альбом, виконав понад 450 пісень. Крайній називається «Любов, живи». Але пісні з нього Олександр Малінін  пообіцяв виконати в свій наступний приїзд до Дніпра, який, за його словами, вразив його гостинністю.

Здивував Малінін зал і тим, що вирішив «похуліганити», включивши до репертуару дворові пісні. Виконуючи «Дівчину з Нагасакі» та «14 французьких моряків», співак, свистів і танцював, як справжній хуліган.

Неперевершено прозвучали й «Вальс «Від’їзд» і «Чардаш» у виконанні гітаріста міжнародного рівня Вадима Чебанова та клавішника Олега Наумова.

Юля Бабенко.

Поделиться:

Читайте также: