Школярі Дніпра повернуться на навчання 12 березня

Дніпровські діти не виходитимуть на навчання 5 березня і відпочиватимуть аж до 12 числа. Про це на своїй сторінці в мережі Facebook написав міський голова Борис Філатов, повідомляє «НМ».

Школярі Дніпра повернуться на навчання 12 березня. Новости Днепра

Як відомо, напередодні у міських закладах освіти за рекомендацією столичних урядовців запровадили вимушені канікули з 3 до 7 березня. Включно з вихідними діти мали залишатися вдома до 12 березня. Таке рішення було пов’язане з обмеженням постачання газу в Україну.

Однак проблему з паливом вдалося вирішити. Тому Міністерство освіти і науки та Кризовий комітет Міністерства енергетики увечері 3 березня ухвалили рішення про відновлення роботи навчальних закладів з 5 березня.

Школярі Дніпра повернуться на навчання 12 березня. Новости Днепра

Проте в Дніпровській міській раді вирішили, що вихованці дитсадків, шкіл та професійно-технічних училищ не навчатимуться до 12 березня, адже право остаточно визначати, коли поновлювати освітній процес, урядовці залишили за органами місцевого самоврядування.

«Навіщо над дітьми, батьками та вчителями було знущатися до останнього? Наказ Міносвіти про відновлення занять прийшов до нас в мерію о 16:52. Ніхто, жодна душа в міністерствах, не подумала про те, що батьки сколотили бабусь та дідусів, узяли відгули, хтось поїхав, хтось приїхав, усі змінили плани. Дорогі діти, не нервуйтеся. Будуть вам канікули. Нічого ми скасовувати не будемо», – написав Борис Філатов.

Школярі Дніпра повернуться на навчання 12 березня. Новости Днепра

Нагадаємо, раніше в мерії повідомили, що на час вимушених канікул у яслах та дитячих садках чергуватимуть спеціальні групи для дітей, чиї батьки не мають змоги залишитися вдома.

Поделиться:

Читайте также: