До Дня рідної мови в Дніпрі пройшла гра-квест

21 лютого до Міжнародного дня рідної мови у Дніпрі пройшла міська гра-квест «Слово до слова – складається мова». Захід відбувся на базі навчально-виховного об’єднання № 28. У ньому взяли участь учні 7 шкіл міста. Про це «НМ» повідомили в пресс-службі міськради.

До Дня рідної мови в Дніпрі пройшла гра-квест. Новости Днепра

-В усіх школах міста сьогодні, до Міжнародного дня рідної мови, проводять різноманітні заходи. Школа № 28 особлива тим, що тут учні вивчають 5 мов – українську, російську, англійську, французьку та німецьку. Такі ігри є частиною національно-патріотичного виховання. Вони дають змогу дітям об’єднатися, навчитися працювати у команді та в інтерактивній формі отримати нові знання, – зазначила заступник начальника відділу виховної роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Марія Чечель.

До Дня рідної мови в Дніпрі пройшла гра-квест. Новости Днепра-Якщо говорити про нову українську школу, то я бачу її саме такою: коли діти не тільки на уроках, а й у такій творчій атмосфері отримують нові знання. Сьогоднішня гра дає дітям розуміння, що вони мають пишатися тим, що є українцями, представниками такого великого народу, – додала директор НВО №28 Ніла Ломако.

Під час гри-квесту команди п’ятикласників мали пройти 7 станцій на території школи: «Віночок мови – українська мова» (петриківський розпис), «Поетична» – російська мова (складання віршів), «Вояж-вояж» – французька мова (знайомство з французькими словами), Searching puzzle game – англійська мова (інтерактивні англомовні пазли), «Пісенна» (пісні різними мовами), «Шифрувальна» (розшифровка прізвищ видатних мовознавців різних країн), «Медіа-світ» (складання висловів за допомогою інтерактивної дошки).

До Дня рідної мови в Дніпрі пройшла гра-квест. Новости ДнепраПерше місце розділили між собою команди шкіл № 31 та № 28. На завершення гри-квесту усі взяли участь у танцювальному флешмобі «Гімн молоді України».

До Дня рідної мови в Дніпрі пройшла гра-квест. Новости Днепра

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: