В Днепре полицейские спасли самоубийцу (ВИДЕО)

В Днепре полицейские спасли самоубийцу. Новости Днепра

В ночь с 25 на 26 января патрульные полицейские предотвратили самоубийство. 28-летний мужчина пытался сброситься с 10 этажа. Об этом журналист «НМ» узнал в пресс-службе патрульной полиции Днепра.

Как стало известно, инцидент случился на улице Херсонской. Патрульные Владимир Шевкун и Александр Радин предотвратили самоубийство. Полицейские, не теряя времени, зашли в квартиру, где увидели парня, который стоял на подоконнике и девушку, державшую его за одежду.

28-летний мужчина спрыгнул вниз, но полицейские успели его удержать за ногу и одежду. В таком положении правоохранители держали его 7 минут и уговаривали подать им руку. Висящий на высоте 10 этажей самоубийца согласился с полицейскими.

Парень находился в депрессивном состоянии и говорил, что ему надоело жить. Самоубийцу госпитализировали и предоставят психологическую помощь.

суіцид

Дніпровські патрульні врятували самогубцюНа рахунку дніпровських патрульних не одне врятоване життя. 25 січня патрульні Володимир Шевкун та Олександр Радін змогли не допустити самогубства 28-річного чоловіка. Близько 23-ї години спецлінії 102 зателефонувала жінка й повідомила, що у квартирі по вулиці Херсонській людина кричить про допомогу. Патрульні одразу прибули на виклик. Заявниця розповіла, що тут відбувається сварка між молодою парою.Із вказаного помешкання інспектори почули крик. Вони не гаяли часу. Увійшовши до нього, поліцейські побачили як жінка намагалася втримати чоловіка, котрий стояв на підвіконні. Усе трапилося миттєво — чоловік вирвався у неї з рук і стрибнув униз. Але, на щастя, поліцейські встигли ухопити самогубцю за ногу та одяг. Чоловік звисав з 10-поверхового будинку. Патрульні тримали його близько 7 хвилин. Увесь цей час вмовляли подати руку, аби затягти до помешкання. Нарешті громадянин погодився. Він перебував у депресивному стані, казав, що хоче померти. Поліцейські викликали швидку психіатричну допомогу. Чоловіка шпиталізували. Як це було — дивіться на відео.

Опубліковано Патрульна поліція Дніпропетровської області 26 січня 2018 р.

Поделиться:

Читайте также: