Школярі Дніпра створюватимуть «людей» із сміття

В Дніпрі розпочався конкурс дитячої творчості арт-інсталяцій «Людина і сміття». Про це журналіст «НМ» дізнався в прес-службі міськради.

Як повідомила методист  методичного центру управління освіти міськради Ірина Бойко, мета організаторів — привчати дітей до охайного ставлення та збереження довкілля.

Школярі Дніпра створюватимуть "людей" із сміття. Новости Днепра.

У  рамках заходу учні дніпровських шкіл будуть створювати з вторинної сировини проекти у вигляді людини з закликом про збереження навколишнього середовища.

— Зараз школи вже знайомі з положенням цього конкурсу, — повідомила Ірина Бойко. — Приймати участь 

будуть усі

За її словами, спочатку пройде розгляд проектів, а в квітні кращі роботи будуть виставлені на експозицію в парку Глоби.                                                       

Переможців буде нагороджено грамотами та призами.

Зазначимо, що у навчальному закладі № 31 проводять уроки, під час яких дітей вчать правильно сортувати та утилізувати сміття. Для цього навіть є спеціальна гра, яку запускають на інтерактивній дошці.

Школярі Дніпра створюватимуть "людей" із сміття. Новости Днепра.

Крім того, у закладі встановлено кілька баків для різного виду сміття, а також є музей рециклінгу.

Школярі Дніпра створюватимуть "людей" із сміття. Новости Днепра.

Школярі Дніпра створюватимуть "людей" із сміття. Новости Днепра.

-У нас стоять маленькі контейнери для збирання батарейок. Тепер поставили й для пластику. Ми утрамбовуватимемо його та здаватимемо до спеціальних пунктів за гроші. Діти можуть приносити пластик і з дому. А гроші використовуватимемо для допомоги фондам та на потреби школи. Ми вважаємо, що це дуже важливі питання, які виховують справжніх патріотів нашої країни, – сказала заступник директора школи № 31 Наталія Шумська.

 

Школярі Дніпра створюватимуть "людей" із сміття. Новсти Днепра.Подібна практика є і в кількох країнах Європи. Діти у школах після прийому їжі  миють, сушать й утилізують навіть паперові пакетики, в яких їм давали, наприклад, молоко. Тобто відходів немає, після використання продукт одразу ж потрапляє на переробку. Йдеться про так звану циклічність життя побутових відходів, які потім дітьми використовуються для виготовлення різноманітних іграшок.

Поделиться:

Читайте также: