Правила безпеки при зануренні на Водохреще для дніпрян

Департамент громадського порядку та цивільного захисту Дніпровської міської ради закликає містян дотримуватися певних правил безпеки під час занурення на Водохреще.

— Ретельно обирайте ділянку для занурювання. Це можна робити лише у спеціально відведених для цього місцях у присутності медичного працівника та не більше як на 20 секунд. Не рекомендують купання у холодній воді особам із захворюваннями серцево-судинної та нервової систем, а також за наявності запальних процесів. Не залишайте без нагляду дітей поблизу річки або іншої водойми, – йдеться у зверненні.

Перед купанням рекомендують розігрітися, виконуючи фізичні вправи. Категорично заборонено занурюватися у крижану воду у стані алкогольного сп’яніння. Після занурення обов’язково треба розтертися сухим рушником і зігрітися гарячим чаєм, зазначають у департаменті.

Якщо все ж таки доведеться надати допомогу потерпілому за відсутності медичного працівника, слід якомога швидше укрити потерпілого від вітру та холоду, надіти сухий одяг. Якщо необхідно, зробити штучне дихання та непрямий масаж серця. За можливості дати йому гарячу їжу та напій. Забороняється відігрівати таку людину гарячою водою чи вогнем. Якщо стали свідком нещасного випадку, негайно телефонуйте за номером 101, додають у департаменті.

 

Поделиться:

Читайте также: