Днепр закупит 13 новых бесконтактных троллейбусов

КП «Днепровский электротранспорт» собирается закупить для города 13 новых троллейбусов с автономным запасом хода. Об этом стало известно из тендера на сайте Prozorro.

Ожидаемая стоимость закупки составляет 74, 1 млн. гривен.

Тендерные заявки подаются до 13 октября. Аукцион стартует 20 ноября.

Напомним, что город уже имеет в своем распоряжении два бесконтактных троллейбуса. Они начали ходить с 4 августа, когда мэр Днепра Борис Филатов запустил новый троллейбусный маршрут на из центра на ж/м «Солнечный».

Поделиться:
Комментарии:
  • юрій

    що таке безконтактні? з дизельним мотором як в Кривому Розі? с газовим двигуном на метані(що в 5разів менш токсично за дизель)? Як ще з 80-х їздили автобуси пазіки,газелі в багатох райцентрах,тим більше метану дефіциту немає.якщо це на акумуляторах то в мороз згідно законів фізики акумулятор сильно розряджається.на 30% вже при -7морозу,говорила колись радіо Нім хвиля наукові дослідження.мобілка моя за 20хвилин в сумці при -15 хватило тільки на один хвилинн дзвінок.тому взимку буде в рази більший перерасход електрики ніж контактних тролейбусів.тому черкаські поліцейські і писали в 14році що на гібриді Тойота Пріус зимою витрати палива 7літрів а не 5 як заявлено виробником.тобто купи Ланос,постав газ і результат гібрида.бо в нас морози.коли ми будували Байкало-амурську магістраль в армії в 84-86рр то більшість автотехніки(німецькі Магіруси,Крази) стояла вночі в боксах обогрєваємих,де нуль,а на дворі -30,-40.ми солдати топили вугіллям.в Дніпрі мабуть жодного теплого гаража немає.(тим більше на нашій солярці дизеля при -15 вже не заводяться,а іномарки ламаються)

Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: