На День міста у Дніпрі пройде масштабний гастрономічний фестиваль

Одеська риба, полтавські пампушки та харківські вареники – цими вихідними набережна Дніпра перетвориться на справжню гастрономічну мапу України. За сприяння міського голови Бориса Філатова вже традиційний фестиваль Dnepr Food Fest цьогоріч збере з різних міст країни близько 20 підприємців, які працюють у сфері вуличної їжі.

Під час фестивалю функціонуватиме майже два десятки яток із їжею та напоями на будь-який смак. Майстри кулінарії готуватимуть на відкритих кухнях.

-Ми зібрали найкращих рестораторів вуличної їжі з усієї країни. До нас їдуть гості із Сум, Полтави, Одеси, Харкова. Думаю, кожен знайде на фестивалі те, що йому до вподоби. Дякую за підтримку та довіру міській владі Дніпра, – зазначила директор фестивалю, президент Асоціації рестораторів і готельєрів міста Олена Булах.

Особливість цьогорічного фестивалю – масштабна дитяча зона, де малечу розважатимуть майстер-класами з виготовлення солодощів і катанням на безкоштовних атракціонах.

Традиційно під час фестивалю Dnepr Food Fest встановлюватимуть всеукраїнські рекорди. Цьогоріч організатори запланували реалізацію чотирьох унікальних ідей.
Так, у Дніпрі хочуть створити найбільший солодкий подарунок із цукерок вагою 1 тис. кг. Любителів картопляних снеків потішать велетенськими чіпсами завдовжки 3 метри. Ще один рекорд – найбільший соняшник із насіння цієї квітки та гарбуза. Також створять найбільший бар із пляшанок з-під енергетичних напоїв.

Поделиться:
Комментарии:
  • юрій

    галушки полтавські (чи ліниві вареники) бажано з муки не вищого сорту а 2го чи першого сорту і на сметані.такі в 80році були в оригіналі в столовах Полтави.бо один в продажу вищий сорт.а це калорійно і сахар крові підвищує.в союзні часи помню вищий сорт і перший був дефіцит.в обл і райцентрах і селах.тому можливо і менше було людей з надлишковою вагою.та і глютамат натрія тоді не знали. а він збільшує апетит і шлункову секрецію на 300% як пок теле стб в експериментах на тваринах(цей старий фільм треба по обласн теле).тому деякі люди,30% і переїдають по калоріям як гов міністр.це легко перевірити поставивши ваги і ростметри в магазинах.вага=рост в см — 90. в віці 35+

Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: