Скандал: у НМетАУ здавали площі в аренду за “нал” – прокуратура

В Дніпрі – черговий скандал, пов*язаний з використанням державного майна. На цей раз – у Національній металургійній академії.

Службовці Національної металургійної академії України з 2013 по 2017 рр.  передали комерсантам у користування приміщення державного навчального закладу загальною площею понад 2000 м.кв. Про це повідомляє прокуратура області.

При цьому НМетАУ, будучи балансоутривачем державного нерухомого майна, здавала його в аренду без укладання договорів оренди із регіональним відділенням Фонду держмайна України по Дніпропетровській області.

“Оплата за користування приміщеннями здійснювалась в готівковій формі. Кошти на рахунки навчального закладу не надходили, а комунальні витрати за користування майном відшкодовувались за рахунок бюджетних коштів”,  – йдеться у повідомленні

Відомості про кримінальне правопорушення внесено до ЄРДР з попередньою правовою кваліфікацією ч. 2 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем)

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: