Дніпро вважається сучасною архітектурною столицею України

Причому саме у професійному архітектурному середовищі. Про це та про своє бачення нинішнього стану архітектурного середовища під час прес-туру найцікавішими з точки зору сучасної архітектури дніпровськими локаціями напередодні Дня архітектора України розповів головний архітектор міста Дмитро Волик.

Крім того, просто поруч із комплексом «Крутогірний» на набережній, на оглядовому майданчику ж.м Сонячний та посеред Єкатерининського бульвару співавтори проектів цих міських осередків архітектори Ольга Подушкіна та Олексій Образцов звітували – чи все вийшло так, як планувалось, та як розвиватимуться надалі вже створені архітектурні комплекси.

Ну а завтра у Музеї українського живопису (пл. Троїцька, 5а) відбудеться присвячена Дню архітектора конференція «Місто мистецтва», відкрита для усіх небайдужих. Подробиці тут.

Фото Андрія Батозського

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также:

    Возвращение маэстро. Новости Днепра

    Юбилейный, сотый сезон Днепропетровского академического музыкально-драматического театра им. Т. Шевченко завершается уже третьим спектаклем в постановке нашего земляка Владимира Назарова….

    21.07.2018
    268
    Юлианна Кокошко