Ремонт Центрального мосту в Дніпрі йде за графіком

Міст реконструюють за графіком та згідно із затвердженим проектом. Крім того, проект не потребує додаткового фінансування.

Про це повідомив заступник міського голови Михайло Лисенко.

— Вартість ремонту не змінилась. У договорі з підрядником у нас в окремій статті було чітко прописано, що в процесі ремонту, коли проводитимуть розтин певних вузлів, можуть з’являтися додаткові роботи. І це цілком зрозуміло. Є деякі моменти, які було неможливо виявити візуально. Наприклад, коли зняли все асфальтне та бетонне покриття й решітку, ми побачили, що «мудрі» радянські будівельники уклали плити з перепадом висоти в деяких місцях у 12 сантиметрів. А вони мають бути на одному рівні. Таке не можна було передбачити, та ми з цим зіткнулись, – зазначив заступник мера.

Борис Філатов та Михайло Лисенко особисто стежать за перебігом робіт на мосту, щоб підрядник виконував ремонт якісно. За потреби навіть готові замінити фірму.

Зараз на переправі тривають роботи зі встановлення роздільного бар’єра та пішохідних виносів. Наступного тижня збираються приступити до монтажу деформаційних швів та опор для освітлення. Перейти на другу половину мосту планують у вересні, а повністю закінчити роботи – до грудня цього року. Реконструкція дасть змогу не проводити капітальний ремонт переправи ще 25-30 років.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: