Борис Філатов привітав колектив пологового будинку № 1 з 55-річчям закладу

Пологовий будинок № 1 у Дніпрі відзначає 55-річний ювілей. Міський голова Борис Філатов привітав його співробітників, вручив їм подяки.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

— У цьому пологовому будинку фактично починається місто. 215 тисяч новонароджених з’явилися в цих стінах – це чверть населення міста. Тут народився я і моя донька. Люди приходять сюди за щастям і новим життям. Вітаю всіх лікарів і медпрацівників із ювілеєм пологового будинку, – зазначив Борис Філатов.

Міський пологовий будинок № 1 заснували у 1962 році на базі колишнього гуртожитку. Нині заклад має вищу акредитаційну категорію. Щодня здоров’ям немовлят і їхніх мам тут опікуються майже 300 працівників. Свого часу медзаклад першим в області створив відділення інтенсивної терапії та виходжування недоношених немовлят за методом «Мама-кенгуру». Заклад також спеціалізується на наданні допомоги при передчасних пологах.

Цьогоріч на утримання установи передбачено загалом 18,8 млн грн. Із них 2,6 млн грн – кошти міського бюджету. Решта – державна медична субвенція.

Протягом березня-червня цього року місто виділило додаткові 331,6 тис. грн на виплату зарплат працівникам пологового будинку.

Торік у рамках міської програми «Здоров’я населення Дніпра на 2016-2020 рр.» для закладу придбали обладнання та медикаменти для новонароджених, а також витратні матеріали для безкоштовного проведення ультразвукового скринінгу вагітних.

Поделиться:

Читайте также: