Борис Філатов передав пожежникам Дніпра захисні костюми міжнародного зразка

Уперше за понад чверть століття незалежності України особовий склад 8-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області отримав комплексне оновлення амуніції.

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

27 червня міський голова Дніпра Борис Філатов передав рятувальникам 260 комплектів спецодягу. Загалом за останні два роки на переоснащення надзвичайників мерія виділила 10,3 млн грн.

Очільник Дніпра наголосив: місто й надалі допомагатиме пожежникам. Борис Філатов також вручив їм подяки від мерії.

— Оновлення амуніції – перший випадок в Україні. Це рішення було ухвалене рік тому. 24 червня виникла пожежа на проспекті Дмитра Яворницького. Вона мала найвищий рівень складності. Я приїхав і побачив, як хлопці працюють і в що вони вдягнені. До міста звернулося керівництво ДСНС Дніпра та області з проханням допомогти. І ми не могли відмовити колегам, – зазначив Борис Філатов.

Виробником захисних костюмів FHR 009 є відома спеціалізована австрійська міжнародна компанія Rosenbauer. Її обрали за результатами тендера серед чотирьох фірм-постачальників. Нове спорядження зробить працю вогнеборців більш комфортною та безпечною. Воно не горить та захищає від шкідливих викидів.

У березні цього року дніпровським рятувальникам також передали 238 комплектів захисних пожежних чобіт, шоломів і спеціальних рукавиць – крагів. Для Дніпра це був перший досвід замовлення таких комплектів за кордоном.

Довідка. Кошти на новий спецодяг для пожежників виділяються в рамках програми «Безпечне місто», яку Дніпровська міськрада ухвалила в березні 2016 року. Це – комплекс заходів щодо посилення безпеки громадян, захисту важливих об’єктів і комунального майна. Одним із ключових принципів програми є зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Фото Андрія Батозського

Поделиться:

Читайте также: