У Дніпрі оберуть «Королеву Євразії»

28 червня у комплексі Ostrov River Club о 18.00 стартує фінал конкурсу «Міс Центральна Україна». Переможниця стане однією з учасниць гранд-фіналу 3-го міжнародного конкурсу краси та молодості «Queen of Eurasia 2017».

Про це повідомляють в «Агентстві розвитку Дніпра«.

Захід відбуватиметься на території комплексу Ostrov River Club за підтримки «Агентства розвитку Дніпра».

— Спілкуючись із іноземцями, завжди чую захоплені враження про те, що українки – одні з найвродливіших жінок чи не у всьому світові, – каже керівник туристичного напрямку «Агентства розвитку Дніпра» Анна Колєда. – І саме дніпрянки особистим прикладом переконливо доводили це у різні роки, здобуваючи яскраві перемоги та титули на різноманітних конкурсах краси в багатьох куточках світу. Прийняти відбірковий конкурс краси, фіналістки якого представлять Україну на відомому міжнародному конкурсі «Queen of Eurasia 2017» для нашого міста – це почесна та відповідальна місія. Адже мова йде за обличчя держави, яка у цей день, 28 червня, святкує День Конституції. Тож конкурс теж в певному сенсі сприяє підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені – хто б не виграв відбірковий етап – дніпрянки чи дівчата з інших міст України.

Оцінювати учасниць відбіркового конкурсу краси буде неупереджене професійне журі. До його складу ввійшли представники fashion-, beauty-індустрії, модельного та туристичного бізнесу та модельєри. Адже разом із гарними виходами дефіле красунь дівчат, сонячним майданчиком та вдячними глядачами – це запорука успіху та прозорості заходу.

За словами Євгенії Зирянової, співорганізатора конкурсу та офіційного представника «Miss Eurasia» і «Queen of Eurasia» в України, відбірковий конкурс проходитиме у 3 етапи. Спочатку 28 червня із числа 16-х красунь, які пройшли півфінал, оберуть «Міс Центральна Україна». У липні – «Міс Західна Україна», а у серпні – «Міс Східна Україна». За підсумками яких три переможниці представлять Україну у гранд-фіналі 3-го міжнародного конкурсу краси та молодості «Queen of Eurasia 2017», який буде проходити у вересні в Анталії. В ньому візьмуть участь 36 перших красунь різних країн, республік, регіонів Євразії.

 

 

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: