27 червня у метро Дніпра проведуть технологічний вибух

Вже у вівторок у метрополітені планують провести черговий експериментальний підрив 

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Відновлення будівництва підземки у Дніпрі розпочалося з підписання контракту з генеральним підрядником – турецькою компанією «Limak», яка зведе три станції – «Театральну», «Центральну» та «Музейну». Вартість контракту становить 224 млн євро.

— Зараз активно ведуться підготовчі роботи для початку проходження тунелів, — розповідає директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради Ігор Маковцев. — Тиждень тому у стволі № 11 провели експериментальний технологічний вибух. Усього таких вибухів буде три. Наступний заплановано на найближчий вівторок. Це дасть змогу підрядникам оцінити різні параметри, зокрема, швидкість виконання проходки тощо. Це також робиться для того, щоб звести до мінімуму ризики, які можуть виникнути при будівництві. Роботи відбуваються в центрі міста, тому ми повинні зробити все, щоб містяни відчували якомога менше незручностей.

За словами директора КП «Дніпровський метрополітен» Андрія Ліпьошкіна, будівельні роботи планують розпочати після завершення ще одного важливого етапу – винесення наявних мереж.

— Існує відповідний графік. Наразі на так званих дозволених ділянках бригади працюють щодня. Як субпідрядник задіяна й компанія «Дніпрометробуд», яка виконує технологічні роботи: переміщення вантажів під землею, водовідведення тощо, – розповів керівник «Дніпровського метрополітену».

Найглибшою станцією буде «Музейна» (78 м), найменш заглибленою – «Театральна» (43 м).

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: