В’ячеслав Мішалов розповів про найважливіші рішення 22-ї сесії міськради Дніпра

Засідання сесії тривало майже чотири години. Традиційно найбільш розлогий блок порядку денного стосувався земельних питань.

Про це повідомляють у прес-службі міської ради.

Під час сесії депутати перерозподілили на потреби міста перевиконання дохідної частини бюджету. 36 млн грн додатково виділили на ремонт доріг, ще 5 млн грн – на відновлення ліфтів.

За словами в. о. міського голови, секретаря міськради В’ячеслава Мішалова, вперше у сучасній історії Дніпра мерія профінансувала пільги на перевезення соціально незахищених категорій громадян.

— Бюджет повинен фінансувати безкоштовний проїзд. Йдеться про соціальні маршрути в чистому вигляді. Загалом у переліку – понад десяток маршрутів, – сказав В’ячеслав Мішалов.

А от питання дитячого будинку № 1 більш детально розглянуть вже під час сесії, на якій ітиметься про піврічний фінансовий звіт. За словами в. о. мера, саме під час цього засідання планують знайти гроші на проведення ремонтних робіт у дитячому закладі. До наступної сесії відклали й питання про зміну дати, від якої слід вести відлік історії міста Дніпра, з 1776 року на 1524-й.

Також Мішалов анонсував відкриту нараду для вирішення питання так званої алеї художників. Під час спільної зустрічі чиновники та діячі мистецтва, які наразі не сплачують внесків за торгівлю, намагатимуться знайти компроміс.

Поделиться:

Читайте также: