Як у Дніпрі проходив ІІ етап чемпіонату України з автокросу-2017 (ФОТО)

На території балки селища Дослідного відбувся ІІ етап чемпіонату України з автокросу-2017

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

У змаганнях взяли участь близько п’ятдесяти спортсменів з Дніпра, Києва, Запоріжжя, Мелітополя, Харкова, Одеси, Донецька, Олександрії, Полтави, Кропивницького, Кременчука, Жовтих Вод, Старобільська, Вінниці та Чернівців. Також були присутні представники Молдови та Білорусії.

— Це – унікальна траса, таких в Україні більше немає. Вона відповідає всім вимогам автокросу. Ми сподіваємося, що сьогоднішній етап чемпіонату України стане передумовою проведення тут етапу європейського змагання з автокросу. Для міста це не тільки спортивне, а й соціальне досягнення, – зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

На спеціальних кросових болідах – баггі – учасники змагалися в п’яти групах. Серед них – дві дитячі: 5-10 років та 10-14 років.

— Мій брат займався цим спортом. Він виріс і пересів на «дорослу» машину. Мені це теж почало подобатись, і я вирішила стати водієм. Тут більше хлопців. На дві групи – лише дві дівчинки, але ми можемо скласти конкуренцію хлопцям, – сказала дев’ятирічна учасниця перегонів Валерія.

Крім того, спортсмени боролися за перемогу у двох класах легкових автомобілів. У цих категоріях брали участь і відомі спортсмени. Один із них – Олександр Салюк. Він – багаторазовий переможець чемпіонатів СРСР та України з автокросу.

— Я дуже щасливий, тому що я 10 років не їздив. І дуже радий, що опинився на цьому святі, воно вклало в мене нову енергію, завдяки якій я продовжу займатися автокросом та підтримувати розвиток автомобільного спорту в Україні, – сказав Олександр Салюк.

У молодшій групі юніорів, які змагалися на баггі, перше місце посів Микита Ботук. У старшій дитячій категорії переможцем став Тимофій Гонтовий. В одній із дорослих категорій перегонів на баггі перше місце виборов Олексій Нечитайло, а в двох інших – Андрій Максіан із Молдови. Перемогу у змаганнях на легкових автомобілях 8-го класу здобув Олександр Рогочій, а в 12-му класі – Сергій Чорний.

Змагання в Дніпрі пройшли на найвищому рівні. Це відзначили не тільки учасники, а й судді.

— Організатори дуже постаралися. За останні кілька років це – одне з найкращих змагань, яке ми проводили на території України. Склад учасників починає оновлюватися. Приїхали спортсмени з Білорусі та Молдови. Також присутні українські спортсмени, молодь цікавиться цим спортом. Це дуже добре, це сприятливо впливає на розвиток автомобільного спорту, – зазначив директор змагань у Дніпрі та суддя Юрій Авальяні.

Чемпіонат України з автокросу всього налічуватиме сім етапів. Переможця чемпіонату визначать за чотирма найкращими результатами. Наступний етап пройде вже на початку липня в Чернівцях.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: