Як АТОвці Дніпропетровщини зможуть отримати землю

У Центрах надання адмінпослуг Дніпропетровської області з’явиться нова комплексна послуга – оформлення землі для АТОвців

Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської ОДА.

Бійцям необхідно прийти до районного ЦНАПу та написати заяву. Після цього, трохи пізніше, можна буде отримати документи на ділянку. Запровадження такого механізму дозволить позбутися паперових документів та забезпечити повний електронний документообіг.

— Це зробить процес зручнішим та дозволить уникнути корупції. Так виконуємо завдання Президента України Петра Порошенка. Пілотний проект полегшить процедуру оформлення земельних ділянок сільськогосподарського призначення для бійців АТО. Вже найближчим часом послуга запрацює у 22 центрах по всій області, — розповів голова ОДА Валентин Резніченко.

Планують, що послуга запрацює вже до кінця літа.

Також АТОвці можуть отримати консультацію в «Єдиному вікні», яке працює у Дніпрі за адресою вул. Старокозацька, 52, 2-й поверх, каб. 214. Там допоможуть отримати землю. Демобілізовані мають приходити з паспортом, ідентифікаційним кодом, посвідченням учасника бойових дій та за можливості — довідкою про участь в АТО.

Ділянки в області вже отримали понад чотири тисячі військових, ще майже п’ять тисяч заяв – у процесі обробки.

 

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: