Алором — протизапальний засіб

Лінімент АЛОРОМ — оригінальний комбінований препарат рослинного походження для зняття суглобових і м’язових запалень та болю. Створений на основі соку алое, екстрактів ромашки та календули, рицинової олії, ментолу і евкаліптової олії. Завдяки ретельно підібраному складу Лінімент АЛОРОМ має унікальні лікувальні властивості.

Сік алое стимулює репаративні процеси, біологічно активні речовини ромашки та календули мають протизапальні та антисептичні властивості, ментол заспокоює і знімає біль, евкаліптова олія виступає як антисептичний засіб.

Клінічні дослідження препарату показали, що Лінімент АЛОРОМ знімає больовий синдром, має аналгетичну і протизапальну дію. Він покращує трофічні процеси, сприяє репарації тканин, розсмоктуванню гематом, має капілярозміцнюючі властивості, знімає біль та температуру, ліквідує запальний процес. Дуже ефективний для лікування пролежнів у неврологічній та хірургічній практиці. Токсикологічне вивчення препарату показало, що він не впливає токсично на організм при тривалому застосуванні, не має місцево-подразнюючої дії та алергізуючих властивостей.

Лінімент АЛОРОМ призначають зовнішньо для лікування: у складі комплексної терапії при лікуванні посттравматичних артритів, плекситів, радикулітів, поліартритів, міозитів, тендовагінітів, зовнішніх гематом, при міалгіях; для профілактики пролежнів.
Лінімент АЛОРОМ дуже зручний у застосуванні, добре вбирається в шкіру, не залишає жирних слідів. Препарат наносять тонким шаром на шкіру, при цьому злегка масажуючи уражені місця, 2—3 рази на добу. Курс лікування становить 5—15 днів, повторно при необхідності через 1—2 тижні.

Таким чином, натуральні компоненти лікарських рослин, що входять до складу препарату та містять біологічно активні речовини, комплексно впливають на вогнище запалення, знімаються больові відчуття і безпосередньо саме запалення. Препарат має потужний антисептичний ефект, добре дезінфікує закриті, застарілі рани, виразки і порізи. Завдяки цьому виключається ризик занесення нової інфекції на пошкоджені тканини.

Лінімент АЛОРОМ випускається ПАТ «Лубнифарм» з 1998 року і до теперішнього часу, тому багаторічний досвід свідчить що препарат є безпечним і ефективним, користується попитом у споживачів завдяки своїм лікувальним властивостям та доступній ціні.

На правах реклами

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: