У дніпровському Центрі матері та дитини унікальним томографом обстежили понад півтисячі пацієнтів

Вже 560 дітей і вагітних жінок безпечно і точно обстежили за три місяці на сучасному МРТ у Центрі матері та дитини ім. Руднєва

Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.

— Мета – щоб у лікарнях, які приймають пацієнтів з усієї області, було найкраще медичне обладнання. За останні два роки ми придбали вже 150 найсучасніших томографів,ангіографів, апаратів штучного дихання та УЗД. У цьому році продовжуємо оновлювати обладнання в медзакладах. Адже Президент Петро Порошенко визначив розвиток медицини одним з пріоритетів державної політики, – сказав  голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Про сучасний МРТ у дніпровському Центрі матері та дитини ім. Руднєва мріяли роками. В закладі лікуються вагітні жінки та малі різного віку – обстежувати їх за допомогою звичайного томографу було небезпечно через високе опромінювання.

Команда Валентина Резніченка придбала для Центру сучасний безпечний МРТ, який працює без рентгенівського випромінювання. При цьому апарат дозволяє отримати повну картину про захворювання органів, нервової системи та опорно-рухового апарату.

Унікальність МРТ ще й у тому, що в комплекті з ним йде апарат штучного дихання. Тож обстежувати пацієнтів можна під наркозом.

— Діти, особливо новонароджені, не можуть влежати на місці, тому такий пристрій був вкрай необхідний. Він корисний і тим, хто боїться замкненого простору. Пацієнт спить, у цей час його обстежують. Процедура триває близько півгодини, – розповів лікар-рентгенолог Центру Дмитро Матвієнко.

Нині подібний сучасний МРТ є ще лише в столиці.

 

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: