Більше тисячі дітей Дніпропетровщини оздоровилися з початку року

Понад 1,5 тисячі дітей області вже оздоровилися в дитячих центрах області та України. 

Про це, повідомили у прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.

Взагалі цьогоріч відпочинуть приблизно 190 тисяч хлопців та дівчат. Майже половина з них – діти АТОвців, сироти, інваліди, діти з багатодітних родин.

— Оздоровча кампанія стартувала 1 червня. Позаміські табори вже прийняли майже 3 тисячі маленьких відпочивальників, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Дозвілля юних мешканців регіону організовують у 20 позаміських таборах, у 15-ти – за межами області, у трьох дитячих центрах та 10 санаторіях країни. Також цьогоріч в області діє 831 денний табір на базі шкіл, позашкільних і дошкільних навчальних закладів. Найбільше їх – у Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському та Павлограді, Новомосковському, Криворізькому, Магдалинівському й Синельниківському районах, а також Апостолівській, Зеленодольській, Солонянській, Грушевській об’єднаних громадах. Загалом буде три зміни для відпочинку, кожна – по 14 днів.

При 38-ми пришкільних таборах регіону протягом літа працюватимуть мовні групи. Вдосконалювати знання англійської, німецької, французької та іспанської мов допомагатимуть іноземні волонтери.

Право на пільгові путівки в табори мають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, інваліди, діти АТОвців, з багатодітних та малозабезпечених сімей, обдаровані діти, відмінники навчання, переможці різних конкурсів та фестивалів.

Цього року на оздоровлення дітей заплановано виділити майже 100 млн грн з державного, обласного та місцевих бюджетів.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: