У серпні розпочнеться реконструкція другої частини Центрального мосту в Дніпрі

Зараз на Центральному мості продовжуються ремонтні роботи. Перейти до реконструкції другої частини переправи генпідрядники планують вже у серпні. Повністю міст не перекриватимуть. 

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Щодня тут працюють близько 80 ремонтників. На переправі встановлене спеціальне оснащення, що дає робітникам можливість спускатися під неї. Наступного тижня планують спорудити додатковий такий комплекс.

Водночас після «розтину» споруди, що засвідчив подекуди геть жалюгідний стан її балок і опор, підрядники продовжують знаходити нові руйнування.  Наприклад, за понад півстоліття експлуатації без ремонту бетон, який вкриває міст, кришиться просто в руках.

Ремонтники вже закінчили реконструкцію семи балок. Під час ремонту одну з найбільш ушкоджених балок підсилять підтримувальною стрічкою з вуглепластику. Після цього конструкція прослужить не менше 20 років.

— Якби ми залишили її в такому стані, вона б і надалі прогиналася. І за рік-два могла б просто впасти, – розповів директор генпідрядної організації Михайло Світлинець під час огляду мосту 9 червня.

Загалом планують реконструювати близько 70 балок. На переправі також частково встановили бетонні відбійники й розпочали розширення її країв.

Також два тижні тому мер Дніпра Борис Філатов особисто переконався, в якому стані перебуває підводна частина Центрального мосту. Під час інспекції водолази Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) обстежили опори під водою. За їхнім висновком, ця частина конструкцій – у задовільному стані.

Нагадаємо, що капітальний ремонт Центрального мосту в Дніпрі стартував на початку цієї весни. Із 1966 року це – перші масштабні роботи з відновлення переправи. Завершити реконструкцію планують до кінця року.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: