Більше сотні підлітків взяли участь у квесті «Історія міста Дніпро»

У нашому місті для підлітків організували благодійну акцію – квест «Історія міста Дніпро». Цього разу депутати, громадські діячі та патріоти вирішили привернути увагу до історії рідного міста.

Гра в квест- кімнатах була організована таким чином, аби під час змагань діти змогли познайомитися з історією відомих людей, які жили у нашому місті в різні часи. Кожна квест-гра обов’язково починалася з розповіді про історію Дніпра. Потім дітям роздавали різні завдання. Наприклад, під час гри учасники змогли потрапити у минуле нашого міста, побачити тіні відомих історичних діячів, потрапити у пригоди в стилі твору Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки». Більш того, потрібно було врятувати і весь світ від наслідків ядерної катастрофи. Але щоб запустити генератор відновлення зеленого світу планети, треба було відкрити багато історичних таємниць Дніпра.

— Сьогодні ми вирішили не тільки подарувати нашим підопічним яскраві враження, а й привернути їхню увагу до історії рідного міста. Ці діти народилися і живуть у Дніпрі, саме їм створювати в подальшому історію нашого міста. І багато чого буде залежить від того, якими знаннями вони будуть володіти. А саме, знаннями про людей, які своїм розумом, силою духа та вірою у свободу та незалежність створили для нас Дніпро, — каже Надія Святун, помічник консультант на громадських засадах народного депутата України Андрія Денисенка, за підтримки якого відбулась благодійна акція.

За два дні більше ста підлітків стали учасниками квест-гри. За цей час вони зібрали вісім фрагментів карти Дніпра. Ці фрагменти склали, як пазл, у єдину карту, тим самим створивши мапу сучасного Дніпра – міста де будуть жити і створювати вже свою історію. Активну участь у заході взяли представники «Громадського формування «СІЧ-ЗАХИСТ», які супроводжували дітей під час ігор. Не обійшлося і без смачних подарунків та фото на пам’ять.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: