За роки війни область не втратила жодного інвестора

Дніпропетровська область розгляне можливість підписання меморандуму про співпрацю з однією із провідних провінцій Аргентини. Регіон також запрошує до співробітництва аргентинський бізнес – гарантує комфортні умови та безпеку.

Перспективними сферами співпраці Дніпропетровщини та Аргентини вважають медицину, агропромисловий комплекс, туризм, харчові та переробні технології.

Аргентина виступає за рівноцінні партнерські відносини з Україною. З 2013 року рівень співробітництва між двома країнами значно знизився, тож тепер його потрібно активно нарощувати. Посол Аргентини в Україні Альберто Хосе Алонсо запропонував Дніпропетровській обласній владі підписати меморандум про співпрацю з однією з провінцій своєї держави.

-Моя ідея в тому, аби Дніпропетровщина знайшла свого надійного партнера в Аргентині. Співробітництво дасть можливість повною мірою використовувати той величезний потенціал, який є і в України, і в Аргентини, – вважає Альберто Хосе Алонсо.

Посол також додав, що в Аргентині потужна українська діаспора, яка налічує близько 450 тисяч осіб. На його думку, це може стати фактором для розвитку сімейного туризму, коли емігранти могли б відвідувати свою історичну Батьківщину.  

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: