У Дніпрі відновлено Козацьку регату

На початку липня у Дніпрі стартує всеукраїнська «Козацька регата пам`яті Івана Сірка». Учасники пропливуть козацькими шляхами через 5 областей України – Дніпропетровську, Запорізьку, Херсонську, Миколаївську та Одеську. Містами – Дніпро, Запоріжжя,Нікополь, с. Капулівка, Херсон, Очаків, з фіналом в Одесі.

Регата названа в честь кошового отамана Івана Сірка, який здобув багато морських перемог, був козаком-характерником та православним воїном і проходив свого часу той шлях, який цього річ пройдуть учасники регати.

-Для нас важливо пам’ятати та повертатися до свого історичного та героїчного минулого. Україна славиться своїм козацьким рухом. В кожному з  нас живе дух волелюбних козаків-нащадків. Ми повинні на таких прикладах прищеплювати дітям любов до України та всього національного. Крім того, це гарний бренд для України, як країни з величезним культурним надбанням та традиціями. Наші козацькі пісні визнали нематеріальною культурною спадщиною ЮНЕСКО.  Дніпропетровська обласна рада активно підтримує такі заходи, впевнений, що регата обов’язково сягне міжнародних масштабів», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: