Три дні, сім тем та понад 40 авторів: у Дніпрі відбудеться унікальний фестиваль блогерів

16-18 червня у Дніпрі пройде перший в Україні фестиваль блогерів «Дніпровський пост». Захід приурочений Міжнародному дню блогера та відбудеться в рамках програми мера міста Бориса Філатова «Культурна столиця».

Для мешканців та гостей Дніпра підготували насичену програму: протягом трьох днів влаштують 7 дискусійних панелей, понад 40 авторів зі всієї України обговорять 7 гострих тем. Вхід на фестиваль вільний. Кожен гість зможе взяти участь у дискусії. Крім цього, буде доступна онлайн-трансляція.

Серед відомих дніпровських блогерів, з якими можна буде поспілкуватися на фестивалі, – і міський голова Дніпра Борис Філатов.

«Ми вирішили вперше в Україні організувати фестиваль блогерів. Вони формують суспільну думку. Всі учасники фестивалю – це авторитетні блогери, вони мають по кілька десятків тисяч підписників у соцмережах. А це свідчить про те, що їхні думки цікавлять людей. Найголовніше – фестиваль проходитиме в режимі живого спілкування», – зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

За словами керівника Художньої ради при міському голові, заслуженого діяча мистецтв України Григорія Гельфера, фестиваль «Дніпровський пост» – гарна нагода ще раз заявити про Дніпро: «Загалом у запрошених блогерів, мабуть, мільйон підписників, і дуже добре, що всі вони дізнаються про наше місто. Це не тільки важливий культурний захід, це ще й інструмент підвищення туристичної привабливості Дніпра», – сказав він.

«На мою думку, дуже добре, що фестиваль має відкритий формат. Це буде не монолог, а багатогранна дискусія, під час якої кожен зможе висловити свою думку. Не можна уявити блогера без зворотного зв’язку з читачами, а в нашому випадку – зі слухачами», – зазначив радник міського голови Дніпра, блогер Максим Музика.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: