Вперше чиновників призначають на посаду за умовами конкурсу

Вперше на ключову посаду Міністерства юстиції було призначено чиновника на конкурсній основі. На посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги назначили Павла Мороза. Про це вчора, 6 червня, доповіла в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Ольга Захарова.

Міністерство юстиції було ініціатором проведення конкурсу на посаду директора Координаційного центра з надання правової допомоги. За словами Ольги Захарової, допуск до конкурсу було проведено за рівних можливостей для кожного охочого, хто відповідав визначеним у порядку проведення конкурсу критеріям. В першу чергу дивилися на досвід роботи, бачення концепції розвитку системи безоплатної правової допомоги, особисті лідерські якості та володіння англійською мовою.

Комісія складалась з восьми осіб, а саме: п’ять представників Міністерства юстиції та три представники громадськості. Обрані кандидатури були внесені на розгляд державного секретаря на посаду директора Координаційного центру.

-Паралельно зазначу, що серед членів Комісії не було жодного підлеглого Павла Мороза. Всі ці чутки є нічім іншим, як маніпуляцією громадською думкою з ціллю захистити чиїсь приватні інтереси — наголосила Ольга Захарова.

Серед цілей, досягнення яких планується найближчим часом, Павло Мороз назвав підвищення якості та швидкості надання послуг, розвиток онлайн сервісів, популяризація послуг БПД серед населення, підвищення правової грамотності громадян, а також підсилення інституційної спроможності та незалежності Координаційного центру.

 

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: