Стадіон «Трудові резерви» відкрили у Дніпрі

Близько 10 років стадіон «Трудові резерви» чекав своєї реконструкції. Два роки тому, в жовтні 2015 вдалося знайти шляхи вирішення питання, і відновлення стадіону почалося.

Сотні мешканців міста стали свідками народження нової арени, яка об’єднала  футбол, легку атлетику,  баскетбол, бокс та інші види спорту.

Пропускна здатність стадіону після відновлення буде становити більше 500-600 дітей на годину. Одночасно тут можна буде займатися  на 6 спортивних майданчиках  з міні-футболу, на великому футбольному полі, в легкоатлетичному манежі. З відкриттям стадіону працюватимуть секції боксу, настільного тенісу, важкої атлетики. Також тут передбачений тренажерний зал. Відновлений «Трудові резерви» стане першим легкоатлетичним стадіоном в Дніпропетровській області. Реконструкція стадіону дозволить проводити тут змагання рівня чемпіонатів України.

Слід додати, що стадіон буде вільним для всіх бажаючих. Буде розроблений спеціальний графік, за яким будь – хто  зможе безкоштовно тренуватися на стадіоні.

 

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: