Безкоштовні атракціони та солодкі подарунки: Заступниця Бориса Філатова розповіла, як Дніпро відзначатиме День захисту дітей

До всесвітнього дитячого свята у Дніпрі відбудеться загалом понад 65 різних заходів. Наймасштабніші урочистості проведуть у Молодіжному парку, що в Новокодацькому районі.
1 червня, з десятої ранку й до восьмої вечора, у парку працюватимуть різні майданчики з творчими та спортивними конкурсами. Маленьких відвідувачів пригощатимуть морозивом – організатори вже приготували 3 тисячі порцій. Усі атракціони в парку цього дня будуть безкоштовними.

«Заходи пройдуть в усіх районах міста. Ми дбаємо про безпеку, про те, щоб дітям сподобалося й було цікаво», – зазначила заступник міського голови Світлана Єпіфанцева під час прес-конференції 31 травня.
Посадовець запросила дніпрян активно долучатися до святкувань. Відзначати день захисту дітей у Дніпрі почали в останній день весни. 31 травня 170 маленьких мешканців міста із соціально незахищених категорій відвідали святкову виставу у Дніпропетровському академічному молодіжному театрі та отримали солодкі гостинці від міськради.
Подарунки та сюрпризи від мерії підготували й для дітей бійців АТО та загиблих воїнів. Малеча отримає конструктори, настільні ігри та планшети. Також для оздоровлення понад 1,8 тис. дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, інвалідів, малечі з багатодітних і малозабезпечених родин і сімей атовців із міського бюджету виділять понад 11 млн грн.
За словами заступниці Бориса Філатова, у Дніпрі також втілюють комплексну програму ліквідації соціального сирітства. У місті створено 87 прийомних сімей та 11 дитячих будинків сімейного типу. Водночас у реорганізованому міському дитбудинку № 1 планують створити умови для адаптації дітей із неблагополучних родин.
Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: