На Дніпропетровщині розпочався ремонт доріг міжнародного значення

Вперше за роки незалежності України в Дніпропетровській області почалися масштабні ремонти доріг державного значення. Як повідомив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик, сьогодні роботи ведуться вже на трьох трасах — Дніпро-Кривий Ріг, Дніпро-Запоріжжя, Дніпро-Донецьк.

«Україна — унікальна країна з точки зору транзитного потенціалу, міст між Європою та Азією. Ми зобов’язані перетворити нашу країну в європейський транспортний і логістичний центр, — зазначив Юрій Голик. — Дніпропетровщина сьогодні — лідер за темпами дорожнього будівництва в країні, і ми переконані, що зможемо відновити всю транспортну інфраструктуру області за кілька років».

Ще на одній трасі державного значення — Дніпро-Нікополь — роботи будуть розпочаті в другому півріччі в разі перевиконання плану по митних платежах, для чого є всі передумови.

Серед найважливіших проектів — ремонт дороги Нікопольської дамби, другої черги об’їзної дороги навколо Дніпра, а також будівництво абсолютно нової траси — Царичанка-Кобеляки-Решетилівка.

Крім ремонту стратегічних трас, другий рік поспіль ремонтуються також комунальні дороги по всій області — понад 300 вже зроблено, в планах на цей рік — ще 160.

Поделиться:

Читайте также: