На Дніпропетровщині правоохоронці виявили два автомобіля сумнівного походження (Фото)

Щоденна увага працівників поліції націлена не тільки на безпеку на дорогах, а й на розкриття фактів незаконної діяльності з транспортними засобами та правопорушень пов’язаних з їх використанням.

Співробітники поліції майже щодня затримують автомототранспорт, яким керують по підробленим документам, з перебитими (знищеними) номерами вузлів та агрегатів, а також такий що перебуває на території держави з порушенням митного законодавства тощо.


Так, 20 травня здійснюючи нагляд за дорожнім рухом на одній із вулиць Кривого Рогу поліцейські взводу забезпечення супроводження ГУНП зупинили автомобіль «Volkswagen Passat».

При перевірці документів на транспортний засіб та звірки з даними інформаційно-пошукової системи поліції у правоохоронців виникли сумніви щодо дійсності свідоцтва про реєстрацію. Крім того, було встановлено, що номер кузова має сліди механічного втручання.

Для з’ясування всіх обставин водія та транспортний засіб доставлено до Саксаганського відділення поліції, подія зареєстрована в Журналі Єдиного Обліку, наразі по цьому факту проводиться перевірка.

Ще один факт незаконної експлуатації транспортного засобу вартові доріг виявили в Павлограді. Під час перевірки авто «Ford» правоохоронцями встановлено, що ідентифікаційний номер кузова частково знищено корозією, що не дає можливості ідентифікувати данні.

Тож поліцейські, не гаючи часу викликали на місце події слідчо-оперативну групу. Відомості за даними фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ч.1 ст.290 КК України (Знищення, підробка або заміна ідентифікаційного номера, номерів двигуна, шасі або кузова, або заміна без дозволу відповідних органів номерної панелі з ідентифікаційним номером транспортного засобу).

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: