Дніпро може “ВирішиТИ”

важливі проблеми, якщо об*єднають зусилля політики та представники громадянського суспільства.

Захід з промовистою назвою “Ярмарок політичного впливу “Вирішити” провів у нашому місті Міжнародний республіканський інститут.
Участь у події взяли представники політичних сил та громадські організації, що активно працюють у Дніпрі та намагаються змінювати стан справ у різних сферах на краще.
“Завдання заходу – об*єднати зусилля громадських організацій та осередків політичних партій для вирішення актуальних місцевих проблем”, – зазначив Юрій Селіверстов, керівник тренінгового центру Міжнародного республіканського інституту.
Ярмарок політичного впливу від МРІ дав змогу партіям та ГО  розповісти мешканцям Дніпра про себе, свої цілі та напрямки роботи. А головне – партійні та громадські активісти разом шукали відповіді на важливі для міста питання, що були визначені в результаті дослідження, проведенного Міжнародним республіканським інститутом.
Серед цих проблем – недостатня якість обслуговування у медичних закладах, низький рівень доступу для людей з інвалідністю, відсутність (аб неякісно організовані) тротуари для пішоходів.
Сергій Рублевський з компанії “Оперативна соціологія”, зазначає, що Ярмарок політичного впливу став цікавим початком нового політичного сезону і дозволив тонізувати існуючи та налагодити нові контакти, почути цікаві ідеї та думки експертів.
Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: