Програма другого фестивалю «Пісні, народжені в АТО»

20 травня у Дніпрі відбудеться другий Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО»

Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської ОДА.

У цей день на мешканців та гостей міста чекає кілька сцен, багато авторської музики, виставка та Open Air від культового українського ді-джея.

Докладна програма фестивалю:

11:00 — 15:00 – на малій сцені фестивалю біля Музею АТО (проспект Д. Яворницького, 16) сольні програми виконають минулорічні лауреати фестивалю. Гостей пригощатимуть стравами з польової кухні та чаєм. Можна буде також приєднатися до екскурсій Музеєм АТО.

12:00 — 19:00 – у парку ім. Т.Шевченка перед входом до літнього театру проходитиме виставка робіт військових фотографів.

14.00 – на великому екрані у літньому театрі парку ім. Т.Шевченка презентують документальний фільм про переселенців. «На прицілі у щастя» — режисерський дебют одного з постійних авторів та сценаристів студії «Квартал 95» Олександра Брагіна.

15.30 – біля входу до літнього театру вальс танцюватимуть учасники «Бузкового балу» — волонтери та АТОвці.

16:00 — 19:00 — Гала-концерт фестивалю «Пісні, народжені в АТО» в літньому театрі парку ім. Т. Шевченка. Авторські пісні, написані на фронті, виконають 15 лауреатів фестивалю з усієї України – сольні виконавці та музичні групи. На сцену вийдуть й учасники фесту-2016 та волонтери. Подивитися концерт наживо можна буде на 34 каналі, сайті ДніпроОДА, сторінці ДніпроОДА у Facebook та за посиланням.

20:00 — Drum&Bass Open Air на алеї біля літнього театру парку ім. Т.Шевченка. Хедлайнер — DJ Tapolsky — член журі фестивалю, ветеран АТО, радіоведучий та культовий український ді-джей.

Подивитися концерт наживо можна буде на сайті ДніпроОДА,сторінці ДніпроОДА у Facebook та за посиланням.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: