Дітлахи з Дніпропетровщини дарують «Веселку дружби» дітям із Донеччини

Акцію «Веселка дружби» ініційовано до Дня захисту дітей. Вона передбачає привітання від малечі з Дніпропетровської області дітлахам з Донецької.

Про це повідомили у прес-службі Обласної ради.

До 25 травня в усіх школах області проходить збір подарунків. Найбільше діти з прифронтових територій потребують інвентар, що дозволить провести літні канікули цікаво та з користю: настільні ігри, спортивний та ігровий інвентар (м’ячі, набори для гри в бадмінтон, теніс, тощо), а також художню літературу (державною мовою), набори для творчості (рукоділля, моделювання, тощо), канцелярське приладдя (розмальовки, олівці, фломастери, альбоми для малювання). Подарунки мають отримати понад 5 тис. дітлахів.

— Ми звертаємося до учнів та їх батьків з Дніпропетровщини з проханням підтримати дітей з Донецької області, — зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов. — Будуємо місток добра та допомоги від кожної нашої родини дітям з прифронтових територій. Ми зробимо усе, аби діти з Донеччини повноцінно провели літні канікули та відчували себе повноцінним громадянами України. Про яких турбуються і не забувають. З минулого року працює наша велика програма «Допомога іде». В її рамках ми вже надали медичну допомогу десяткам дітей з Донецької області.

За словами офіцера ОК «Схід» Бориса Кутового, зараз на лінії розмежування знаходиться майже 90 тис. українців. У самій Авдіївці знаходиться більше 2 тис. дітей, які залишаються на лінії вогню. Вони потребують уваги.

— Кожна дитина отримає подарунки з рук в руки. Разом ми робимо все, аби їх дитинство було світлим та позитивним, — зазначив координатор акції Борис Кутовий. Усі зібрані подарунки будуть передані дітям Донецької області 1 червня, саме у День захисту дітей.

Всі небайдужі громадяни можуть також долучитися до акції «Веселка дружби» і передати подарунки дітям Донеччини.

Акцію ініціювали Дніпропетровська обласна рада та ОК „Схід” Збройних Сил України за підтримки народного депутата Тетяни Ричкової.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: