Юні пожежні Дніпра змагаються за звання кращого рятувальника

Як приборкувати вогняну стихію, як рятувати людей та надавати першу допомогу, — такі недитячі уміння сьогодні демонстрували учні з Дніпра, Жовтих Води, Кривого Рогу, Кам`янського, Покрову, Павлограда та Дніпровського регіонів. Вони стали переможцями зональних змагань області, які пройшли у всіх містах та районах регіону і сьогодні демонстрували свої знання на практиці.

Про це повідомили у прес-службі Обласної ради.

Діти змагались у конкурсах: «Безпечна прогулянка», «Домашнє завдання», «Влучний  ствольщик», «Медичний». А дорослі колеги продемонстрували високу майстерність професійно та злагоджено діяти під час пожеж.

Головна мета заходу, яку ставлять перед собою організатори – навчити підростаюче покоління правилам безпечної поведінки у небезпечних та екстремальних ситуаціях, пов’язаних з вогняною стихією, розвиток творчих здібностей, формування у них поваги до складної і відповідальної професії – рятувальник.

В урочистому відкритті обласного етапу Фестивалю взяли участь голова ДСНС України в Дніпропетровській області Андрій Кульбач та радник голови облради Руслан Буленок.

— Дуже приємно, що кращі команди збираються у місті на Дніпрі. Ви зробили не лише висновки про роботу органів пожежної охорони, але й вирішили наслідувати їх почесну справу. Звичайно ж безпека дітей – обов’язок дорослих. Але те, що ви робите означає, що у нашому суспільстві пропагуються правильні цінності і що служба з надзвичайних ситуацій працює на попередження. Від імені голови облради  Гліба Пригунова дякую організаторам, які дають можливість вам проявити свої фізичні сили, мужність та вправність. Бажаю вам перемог у житті, — звернувся до учасників Руслан Буленок.

 

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: