У міської ради Дніпра з’явився новий сайт

Міська рада презентувала свій новий сайт. Він простий та зручний у користуванні. Інтерфейс адаптовано до різного типу гаджетів, а сам ресурс синхронізований з акаунтами муніципалітету в соцмережах. Наразі портал працює в тестовому режимі.

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Найближчим часом планують запустити англомовну версію ресурсу та адаптувати його для людей із вадами зору.

— Тут зручні функції для містян. Якісно проведена робота з розділами, присвяченими депутатському корпусу. Зокрема, тепер на сайті можна буде побачити поіменне голосування депутатів, – зазначив секретар міськради В’ячеслав Мішалов під час презентації сайту 16 травня.

Загалом новий сайт мерії здатен запропонувати близько сотні послуг для користувачів. На ньому містяни зможуть замовити послуги через iGov, записатися в електронну чергу до ЦНАПу чи навіть до лікаря. Зараз до сервісу підключені центри первинної медико-санітарної допомоги № 3 та 5.

— Основна цінність у тому, що сайт об’єднав посилання на різні функції та послуги. Будемо запускати також календар подій, який висвітлюватиме життя міста. Надалі цей ресурс почне жити власним життям – оновлюватиметься й розвиватиметься. Дякую всім нашим ІТ-волонтерам і розробникам, які допомагають реалізовувати електронні новації, – повідомила в. о. заступника міського голови Яніка Мерило.

Також заплановане створення особистого кабінету користувачів і ресурсу з докладною інформацією про депутатів. Архівні дані зі старого сайту завантажені на новий.

Стара версія ресурсу міськради все ще доступна для користування. Тут можна знайти переліки всіх комунальних підприємств і документів, інфраструктурних і торговельно-рекламних об’єктів. Є також перехід до електронних петицій та системи електронних закупівель.

Крім того, на порталі створено зручний доступ до електронних розробок, які працюють у місті. Зокрема, це програми моніторингу стану доріг Navizor, мапа ремонтів, відкритий бюджет, Waze та інші. Тут також зручний доступ до онлайн-трансляцій сесій міськради і засідань постійних комісій. Усі охочі також зможуть підписатися на щотижневу розсилку найголовніших новин міста.

Розробила сайт компанія, яку обрали за результатами відкритих торгів на ProZorro. Вартість створення сайту, робота над яким тривала близько 8 місяців, склала 191 тис. гривень.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: