Розпочався фестиваль «Наддніпрянські пасхальні піснеспіви» (ФОТО)

На Монастирському острові біля Свято-Миколаївського храму відкрився традиційний ХIV Всеукраїнський фестиваль духовних піснеспівів «Наддніпрянські пасхальні піснеспіви». Триватиме він один день.

Цього року в заході бере участь 31 колектив з Одеської області (м. Чорноморець), Запорізької області (м. Мелітополь), Житомирської області (м. Бердичів), Дніпропетровської області (м. Павлоград, Новомосковськ та інші), Сум та Дніпра.

— Цей захід має значний виховний характер та розвиває духовність юних дніпрян та українців. Учасники прославляють духовність, людські цінності, моральність. Сьогодні на сцені, я впевнений, ми побачимо багато талантів, — зазначив начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов.

На фестивалі не визначають переможців, аби учасники могли зосередитись на виступі, а не на здобутті призу.

— Наш хор підготував сьогодні пасхальну програму з трьох пісень. Ми беремо участь вже багато років, готуємось зазвичай близько півроку. Добре, що на цьому фестивалі немає суперників, ми усі робимо спільну справу, — розповіла учасниця хору Дніпровської музичної школи №16 Вікторія Зіркевич.

Впродовж дня на сцені з’являться  5 світських, 13 церковних та 13 дитячих хорових колективів, в яких духовні піснеспіви виконувати 657 учасників, у тому числі 332 дитини.

Нагадаємо, що за 13-річну історію проведення фестивалю його учасниками стали близько 4,5 тисячі дітей, понад 5,5 тисяч дорослих з 36 міст України та зарубіжжя (Молдова, Білорусь тощо).

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: