Про яку роботу мріє молодь: виставка профорієнтації відбулася у Дніпрі

В аерокосмічному центрі пройшла вже ХV виставка  «Освіта. Кар’єра. Суспільство – 2017». 

Про це розповів директор департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.

Експозиція допомагає абітурієнтам визначитися з майбутньою професією. Цього року ознайомити молодь із різними спеціальностями зібралося понад 40 навчальних закладів, серед них — університети області та Польщі.

— Виставка «Освіта. Кар’єра. Суспільство-2017» вже давно стала традиційною для Дніпропетровщини. Завдяки заходу школярі можуть обрати свій шлях у майбутнє. Сьогодні до нас завітали представники місцевих та польських вищих навчальних закладів, профтехучилищ та коледжів. Учасникам було запропоновано взяти учать у майстер-класах, воркшопах, — сказав Олексій Полторацький.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ розташувався на трьох локаціях: демонструють прийоми самооборони, розповідають про криміналістичне обладнання та види зброї.

— Абітурієнти можуть потримати зброю в руках. Застосовувати на практиці не можна, — жартує доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки ДДУВС Віталій Бокайчук. – Протягом року ми проводимо профорієнтаційну роботу серед школярів. Чекаємо на нових курсантів.

Діти могли ознайомитися, зокрема, з професіями будівельника, перукаря, кондитера, дизайнера одягу.

— Сьогоднішнім роботодавцям необхідні багатопрофільні фахівці. Тому я завжди говорю абітурієнтам, що потрібно освоювати професії за направленням, а не за конкретною спеціальністю, — сказав голова Дніпровської міської організації роботодавців Олександр Галаган.

Десятикласниця Валерія вже визначилася з майбутньою професією.

— Я хочу бути психологом. Мені це цікаво. Думаю, з цією професією можу впоратися, — сказала дівчина.

Ким мріє стати, знає й випускниця Кам’янського професійного училища Дарина.

— Я опановую професію кондитера. Сьогодні показую, як можна робити квіти з цукрової мастики — ними можна прикрасити торти та тістечка. Я вже зайняла призове місце на всеукраїнському конкурсі, — каже вона.

Навчитися майстерності кондитера могли й відвідувачі. А ще —  особисто спробувати розписувати пряники чи робити орігамі.

Провести подібну виставку планують і в наступному році.

 

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: