Правоохоронці Дніпропетровщини викрили схему розтрати понад двох мільйонів бюджетних коштів

Прокуратура Дніпропетровської області спільно зі Службою безпеки України та Державною фіскальною службою в області викрила та припинила функціонування схеми розкрадання державних коштів. Вони виділялися з бюджету на реалізацію землевпорядних проектів Кривого Рогу.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Приватні підрядники у 2015-2016 роках отримали з бюджету Кривого Рогу майже чотири мільйони гривень. При перевірці звітної документації правоохоронці встановили, що реальний обсяг наданих послуг не відповідає звітним даним та реально виконаним роботам. Таким чином, понад два мільйони гривень з бюджету міста були витрачені не за призначенням.

Отримані грошові кошти перераховувались на рахунки фіктивних підприємств, виводились у «тінь» та привласнювались  учасниками злочинної оборудки.

11 травня поточного року організатора протиправної схеми, що займав посаду керівника одного з управлінь Криворізької міської ради, було затримано під час проведення слідчих дій.

Чиновнику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 5 ст. 191 КК України, вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

 

 

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: