Мешканець Дніпропетровщини врятував родину сусіда від пожежі

Руслан Володимирович Чутчев, співробітник Марганецького міського відділу, майор служби цивільного захисту, врятував сім’ю сусіда від пожежі

Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС.

Пожежа трапилася у селищі Червоногригорівка на вулиці 8 березня, 12 у приватному житловому будинку. Вдома знаходився 46-річний власник Анатолій Вербицький, який і надіслав лист з цією історією до головного управління ГУ ДСНС. Анатолій спав в одній з кімнат у будинку. Його жінка перебувала на території угіддя, пораючись на городі. Тому ніхто і не помітив як розпочалась пожежа. Її причиною стало перегрівання опалювального котлу.

В сусідньому будинку в гостях у Чутчева Володимира Васильовича перебував його син Руслан Чутчев, який і помітив з вікна стовп диму над помешканням. Руслан швидко викликав рятувальників та побіг у палаючий дім сусіда.

Розбудивши Анатолія, чоловік вивів його на вулицю та виніс собаку. Пес, ледве дихав. Нажаль, пізніше тварина померла від отруєння чадом.

Опісля, Руслан оцінив ситуацію та знеструмив будинок. Навколо стояло багато сусідів, але ніхто з них не знав, що необхідно робити в даній ситуації, аби врятувати будинок, який міг згоріти дотла. Тому вогнеборець взяв усе в свої руки. Забравшись на дах, почав зривати стріляючий шифер. Люди носили воду у відрах і подавали Руслану. Той проливав палаючу дерев’яну обрешітку. Через декілька хвилин вдалось відрізати від вогню половину даху, а потім взагалі ліквідувати пожежу.

— В цьому випадку, на прикладі Руслана, можна зробити висновок, що на якій посаді не перебував рятувальник, будь-то інспектор чи фахівець, рятувальник за покликанням, залишається рятувальником. Тож, дякуємо таким людям як Руслан за проявлену відвагу та мужність, за людське відношення до горя інших, — наголошують у прес-службі ГУ ДСНС.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: