90-річного ветерана з ювілеєм привітала міська рада Дніпра

Директор департаменту соціальної політики Людмила Козловська привітала з днем народження 90-річного ветерана Василя Андрюшина і вручила йому подарунок
— Традиційно кожного року ми вітаємо наших ювілярів, яким виповнилось 80 і більше років. Це необхідно робити. Коли приходиш вітати ветеранів, вони дуже радіють. Вони розуміють, що міська влада пам’ятає про них, – зазначила Людмила Козловська.
Директор департаменту соціальної політики висловила надію, що представники міськради зустрінуться з ним і на сторічному ювілеї. Василь Михайлович посміхнувся і сказав, що він не проти. Також пообіцяв прийти на урочистості 9 травня.
— Обов’язково прийду. І запрошу своїх товаришів. Дуже вам дякую за поздоровлення, – зазначив Василь Андрюшин.
Василь Андрюшин має статус «Учасник війни», а також відзнаки «Ветеран праці» та «Заслужений енергетик». Близько 50 років пропрацював на Придніпровській ТЕС. Наразі є членом ради ветеранів Придніпровської теплоелектростанції ВАТ «Дніпроенерго» та організації ветеранів України Самарського району.
Крім того, до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні визволителі та інваліди отримають по 2500 гривень. Таких в місті 809 осіб. Також на привітання від міського голови Бориса Філатова ветеранів Другої світової війни з наданням натуральної допомоги передбачено кошти на загальну суму 41280 гривень.
Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: