Безпілотники, що з’являтимуться над військовими частинами в Дніпрі, будуть збиватися без попередження

Керівний склад повітряного командування «СХІД» закликав жителів Дніпра і області бути обережними та уважними, перебуваючи поруч з режимними об’єктами військово-повітряних сил

Останнім часом почастішали випадки затримання оперативно-черговою службою військових частин цивільних осіб, які намагалися проникнути на територію режимних військових об’єктів Повітряних Сил Збройних Сил України, що розташовані у різних військових гарнізонах.

Командування з’єднання звернулося до громадян зі словами:

— Застерігаємо від провокаційних дій поруч з військовими частинами. У зв’язку з постійними намаганнями антидержавних сил вчиняти провокації біля військових об’єктів, військовослужбовці добових нарядів, відповідно до статутних обов’язків, мають право застосовувати зброю під час несення служби. Також наголошуємо, що використання безпілотних літальних апаратів — різного виду дронів над військовими частинами та розташуваннями військових підрозділів, а також над базами, складами та арсеналами будуть вважатися порушенням, прирівняним до спроби проникненням на територію військового об’єкта. Тож будуть збиватися без попереджень над об’єктами або на підльоті до них. Особи, причетні до таких інцидентів, будуть затримані та притягнуті до відповідальності згідно з законодавством України.

Усіх небайдужих громадян закликають повідомляти керівний склад повітряного командування “Схід”, правоохоронні органи: Службу безпеки України, Національну поліцію про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військових частин.

Телефони гарячої лінії у Дніпровському гарнізоні:

(056) 767-65-08 (черговий повітряного командування “Схід”);
(056) 744-85-19 (черговий, телефон довіри Служби безпеки України у Дніпропетровській області);
(056) 756-50-02 (черговий Національної поліції України у Дніпропетровській області).

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: