Екологи Дніпра просять відповідально ставиться до весняної природи

Дніпро — велике промислове місто. Тому, екологічне питання тут стоїть найбільш гостро.

«Екологічної катастрофи не станеться, якщо кожен дніпрянин задумається — чим він сам може допомогти навколишньому середовищу», — голова громадської ради Екологічної інспекції Днепропетроської області Тетяна Лампика.

 

Масштабні промислові підприємства, величезні розливи річки, густонаселені міські райони — все це є невід’ємною частиною звичайного життя продуктивного мегаполісу, але в той же час піддає дніпрян екологічним випробувань в жарку пору року, яка в цьому сезоні настала «несподівано».

Раннє цвітіння Дніпра, побутові та промислові відходи складають частину екологічного фону регіону, нейтралізувати який посильно, включаючись в роботу над екологічною ситуацією в місті та регіоні приватно.

«Важливо, щоб кожен житель нашого промислового мегаполісу розумів, що від того, посадили ми деревце у свого власного під’їзду цієї весни — правда, багато що залежить!» — каже Тетяна Лампика.

Еколог закликає бути усвідомленими і докладати зусиль для озеленення прибудинкових дніпрян ділянок.

«Принаймні, паркуючи особистий автомобіль, важливо не пом’яти траву на газоні. Коли кожен з нас зрозуміє всю важливість свого власного ставлення до подібних речей — нам не доведеться спостерігати екологічний колапс, або скаржитися на те, що за нас не подумав хтось інший », — каже Тетяна Лампика.

Особливу увагу для збереження екологічного балансу в місті, на думку екологів, варто приділити питанню побутових відходів. Вибираючись на природу в травневі свята, важливо пам’ятати про те, що слідом за вами на це ж місце прийдуть ваші друзі і рідні! Та й ви самі із задоволенням повернетеся в чисто прибраний куточок природи, що не спаплюжений сміттям, який залишив чоловік.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: